Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарстваУ неділю, 17 листопада, відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства у ресторані «Перевесло”. Перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор привітав з професійним святом усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. «У цей святковий день маю нагоду подякувати всім, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. 
Висловлюю шану
вам, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва. Вас називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. Бажаю успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай втілюються в життя ваші задуми, на благо нашого району. Нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваша праця заколоситься щедрою нивою та надалі збагачує та розвиває Радехівський район!
І як кажуть добрі господарі, хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!
», - наголосив під час урочистостей очільник Радехівщини.

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

 

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

 

Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn