Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Служба зайнятості – працівникам РДА: ризики вивільнення будуть зведені до мінімуму

Служба зайнятості – працівникам РДА: ризики вивільнення будуть зведені до мінімуму

12 листопада фахівці Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели семінар у райдержадміністрації для працівників, повідомлених про можливе вивільнення.

Директор РФ ЛОЦЗ Микола Зузак у вступному слові акцентував увагу присутніх на тому, що служба зайнятості забезпечить кар’єрний супровід кожному співробітнику, що підпадає під скорочення. Головна мета – підібрати роботу максимально швидко, ще до моменту звільнення. Він запропонував спеціалістам РДА виповнити профільну анкету з метою збору інформації про рівень кваліфікації особи, її професійного досвіду, умінь, здібностей, потреб у розвитку, зміні професії, кар’єрних планів і можливостей. Завдяки цьому буде визначений комплекс дієвих заходів для кожної особи індивідуально, щоби запобігти безробіттю та звести до мінімуму ризики вивільнення.

Думку директора продовжили його колеги. Наталія Кормилюк, начальник відділу організації працевлаштування населення, коротко поінформувала краян про ситуацію на локальному ринку праці, зосередила увагу на важливості наданні адресних послуг кожному, хто підпадає під скорочення, задля того, щоби якнайшвидше підшукати прийнятне місце праці.

Оксана Михальчук, начальник відділу активної підтримки безробітних, торкнулася питання проведення спеціального діагностичного тестування, ознайомила з процедурою видачі ваучера, а Оксана Січевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, перелічила актуальні та перспективні вакансії на території Радехівщини.

Відтак, фахівці райдержадміністрації переконалися, що працівники служби зайнятості докладають максимум зусиль, аби вивільнення асоціювалося не з поняттям «безробіття», а можливістю влитися у новий трудовий колектив.

 

 

 

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn