Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » За неявку призовника до райвійськкомату - адміністративний штраф або кримінальна відповідальність

За неявку призовника до райвійськкомату - адміністративний штраф або кримінальна відповідальність

13 листопада під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулося чергове слухання керівників окремих органів місцевого самоврядування району щодо виконання завдань з оповіщення призовників для прибуття в райвіськкомат. Під час заслуховування керівникам Радехівської і Лопатинської ОТГ, Вузлівської, Дмитрівської і Миколаївської сільських рад рекомендовано активніше проводити інформаційно-агітаційну роботу серед жителів сіл щодо необхідності проходження юнаками строкової служби в Збройних Силах України. Як наголосив перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, якщо призовник не з’явився до райвійськкомату в призначений день і час, то на нього може бути накладений адміністративний штраф або він може бути притягнений до кримінальної відповідальності. У будь-якому випадку, наслідком неявки до військового комісаріату за отриманою повісткою, незалежно від наявності підпису в ній, може бути направлення військкоматом листа в поліцію і прокуратуру. У разі отримання такого листа з РВК керівники правоохоронних органів зобов’язані зареєструвати повідомлення про злочин в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) і приступити до слідчих дій. 

 

 

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn