Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Інформація для учасників АТО (ООС) та громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Інформація для учасників АТО (ООС) та громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

        Інформація для учасників АТО (ООС) та громадян постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофиДержавний заклад  «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України», розташований в заповідній зоні м.Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну – дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО (ООС), або такі, що втратили батьків в зоні АТО (ООС).

     Діти та дорослі можуть звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально, так і групами.

      До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення, яке не позбавляє дитину права на санаторно-курортну путівку. Діти до 4-х річного віку госпіталізуються з мамою по догляду, віком понад 4 роки з мамою - за клінічними показами.

     Створено можливості поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.

      Діти мають можливість працювати у бібліотеці, котра являється філіалом Національної дитячої бібліотеки України, багато часу проводити на свіжому повітрі з вихователями, у разі необхідності отримати консультативну допомогу щодо засвоєння шкільної програми.

      В закладі працює Центральна дитяча спеціалізована лікарсько- консультативна комісія щодо встановлення причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на ЧАЕС.

Контактні телефони: (044)205-06-07, 205-06-08, 205-06-20, 205-06-15,

Email:dzusdrzn@ukr.net

Наш сайт:usdrzn.group.ws.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn