Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » У Радехові урочисто відкрито інклюзивно-ресурсний центр

У Радехові урочисто відкрито інклюзивно-ресурсний центр

31 жовтня в м.Радехові відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Після освячення нових кабінетів інклюзивно-ресурсного центру урочистості і концертна програма продовжилися в сесійній залі районної ради. З важливою подією, що сприятиме покращенню виховання дітей з особливими освітніми потребами, присутніх привітали перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, в.о. директора департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації Ігор Гайдук, керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило та інші.

Промовці у своїх виступах зазначали, що основними завданнями інклюзивно-ресурсного центру є: проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій  щодо освітньої програми, проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, надання методичної допомоги педагогічним працівникам, консультування батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку дітей.

Зокрема, у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник наголосив, що на даний час фахівцями інклюзивно-ресурсного центру вже обслуговується 90 дітей, які проживають на території Радехівщини. Крім того, керівник району висловив щиру вдячність працівникам інклюзивно-ресурсного центру за їх організаторські здібності і працелюбність. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn