Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Проаналізовано проблемні питання розвитку закладів освіти і культури на території Лопатинської ОТГ

Проаналізовано проблемні питання розвитку закладів освіти і культури на території Лопатинської ОТГ

11 жовтня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник побував у селищі Лопатині, де разом із головою Радехівської районної ради Марією Климочко, Лопатинським селищним головою Олегом Микитином і місцевими депутатами проаналізував проблемні питання розвитку закладів освіти і культури на території Лопатинської ОТГ. Під час обговорення присутні висловили свої думки про те, що необхідно зробити для покращення діяльності народних домів, загальноосвітніх і мистецьких шкіл. На думку першого заступника голови Радехівської райдержадміністрації Ігоря Мельника, знайшовши додаткові джерела фінансування, можна буде вирішити чимало проблемних питань, які є в цих закладах.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn