Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » З нагоди Дня захисника України радехівчани організували сходження на Говерлу

З нагоди Дня захисника України радехівчани організували сходження на Говерлу

З нагоди Дня захисника України за ініціативи сектору молоді та спорту Радехівської райдержадміністрації організовано похід на гору Говерлу. 11 жовтня, перед початком тривалої подорожі, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник побажав учасникам групи з Радехівщини щасливої дороги та успішного сходження на найвищу гору українських Карпат.       

«Дуже приємно, що ваше сходження на Говерлу приурочене Дню захисника України. Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників рідного краю. Ратні подвиги захисників України – це велика і велична правда історії, це постійна школа виховання молоді. Це взірець реального патріотизму і наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу», - наголосив перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn