Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Заслухано звіт начальника Радехівського відділення поліції Михайла Спічака

Заслухано звіт начальника Радехівського відділення поліції Михайла Спічака

10 жовтня в сесійній залі Радехівської районної ради відбувся звіт начальника Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області Михайла Спічака про діяльність районної відділення поліції за дев’ять місяців поточного року. На звіті керівника районного відділення поліції були присутні перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, представники керівництва Радехівської і Лопатинської ОТГ, сільські голови, представники громадських організацій та інші. У своєму виступі начальник Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області Михайло Спічак проаналізував діяльність районного відділення за звітний період і відповів на запитання присутніх у залі. Зокрема, він зазначив, що завдяки професіоналізму працівників поліції і профілактичним заходам, які ними були проведені, по багатьох показниках рівень злочинності в районі знизився у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn