Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На засіданні комісії визначено шестеро дітей-сиріт (дітей, позбавлених батьківського піклування), яким буде придбано житло

На засіданні комісії визначено шестеро дітей-сиріт (дітей, позбавлених батьківського піклування), яким буде придбано житло

20 вересня під головуванням керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Радехівському районі. У засіданні взяли участь  начальник служби у справах дітей Оксана Пригара, директор Радехівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Наконечний, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Паламар, начальник  відділу містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації В’ячеслав Парійчук, начальник відділу доходів фінансового управління райдержадміністрації Володимир Леськів, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Тетяна Повх, завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Булавчук, спеціаліст з сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мар’яна Юзефович.

Комісією розглянуто заяви 6 осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про придбання їм житла, які надійшли до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Членами комісії вивчено, надані заявниками, документи на 3 житлові об’єкти. Ними здійснено перевірку наявності у дітей статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа, а також перевірку наявності документів про перебування їх на квартирному обліку, перевірку наявності майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна впродовж останніх п’яти років. Крім того, з’ясовано факт неможливості вселення у приміщення, що зберігаються за ними, та перевірку наявності рецензованих звітів про оцінку майна.

 На засіданні комісії було вирішено подати до департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації уточнені пропозиції від Радехівського району стосовно об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету у 2019 році. А саме, визначено 6 осіб, яким буде придбано 3 житлові об’єкти. 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn