Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Заслухано суб’єктів господарювання, які ведуть торгівельну діяльність підакцизними товарами

Заслухано суб’єктів господарювання, які ведуть торгівельну діяльність підакцизними товарами

19 вересня відбулося чергове спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій та інших соціальних виплат при Радехівській райдержадміністрації.

Засідання відбулося за участю першого заступника голови Радехівської райдержадміністрації Ігоря Мельника, керівника апарату райдержадміністрації Степана Вавреньчука, начальника Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Оксани Полтавець, начальника Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслани Мулявки, начальника Пенсійного фонду в Радехівському районі Ірини Пелесь та інших.

В ході зустрічі  було заслухано запрошених суб’єктів господарювання, які ведуть торгівельну діяльність підакцизними товарами і декларують мінімальний розмір сплати акцизного податку. Крім того, членами робочої групи було проведену активну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

За результатами проведеної роботи суб’єкти господарювання погодилися переглянути сплату ними акцизного збору та збільшити його до запропонованого розміру.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn