Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Заслухано суб’єктів господарської діяльності щодо детінізації відносин

Заслухано суб’єктів господарської діяльності щодо детінізації відносин

13 вересня робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було проведено чергове заслуховування суб’єктів господарської діяльності Радехівського району.  Зустріч відбулася за участю керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука, начальника Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслани Мулявко, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю Головного управління Держпраці у Львівській області Романа Здинянчина, начальника відділення  Пенсійного фонду в Радехівському районі Ірини Пелесь, директора Радехівської філії Львівського обласного центру зайнятості Миколи Зузака та спеціалістів фінансового управління і відділу економічного розвитку райдержадміністрації.

В ході зустрічі  увагу присутніх було звернуто на дотримання роботодавцями законодавства про працю, легалізацію робочих місць та недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень. Наголошено, що на сьогодні істотно зросли вимоги до належного оформлення найманих працівників, та підвищено ступінь відповідальності роботодавців. Передусім, це стосується штрафних санкцій за використання нелегальної праці, несплати податків і неподання звітності.

Захід відбувся у форматі запитань – відповідей.  

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn