Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 вересня під головуванням керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні були присутні начальник служби у справах дітей Оксана Пригара, головний спеціаліст служби у справах дітей Людмила Дяків, директор Радехівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Наконечний, керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, заступник начальника Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області Микола Галущак, головний лікар КНП «Радехівська ЦРЛ» Василь Грушецький. На порядку денному стояли питання про доцільність надання дозволу на відчуження житла, в якому зареєстровані діти, про погодження влаштування дитини до «Підгірцівської спеціальної загальноосвітньої  школи - інтернату І-ІІІ ст. н.», про стан виконання батьківських обов’язків батьками дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей. З усіх питань прийнято відповідні рішення. 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn