Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На контролі керівництва району будівництво лікарських амбулаторій в селах Вузлове і Бишів

На контролі керівництва району будівництво лікарських амбулаторій в селах Вузлове і Бишів

11 вересня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів нараду, на якій було розглянуто питання про стан проведення будівельних робіт при спорудженні лікарських амбулаторій в селах Вузлове і Бишів. Як поінформували Вузлівський сільський голова Анатолій Близнюк і заступник Радехівського міського голови Володимир Шевчук, певний об’єм на цих об’єктах зроблено, проте в даний час з невідомих причин будівельні роботи припинені. Як запевнило у телефонній розмові з першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Мельником керівництво управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке є замовником спорудження цих об’єктів,  наступного тижня субпідрядна організація ТзОВ «ХК УКРБУД» продовжить будівництво лікарських амбулаторій в селах Вузлове і Бишів.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn