Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Проаналізовано хід проведення оптимізації в освітніх і медичних закладах району

Проаналізовано хід проведення оптимізації в освітніх і медичних закладах району

11 вересня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів нараду, на якій було проаналізовано хід проведення оптимізації в освітніх і медичних закладах району. Як повідомила керівник відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, в межах запланованих бюджетних коштів на цей рік у закладах освіти вже проведено відповідні заходи з оптимізації. Крім того, деякі фінансові корективи буде проведено до кінця року. За словами в.о. головного лікаря КНП «Радехівська центральна районна лікарня» Василя Грушецького,  в медичних закладах також вжито ряд заходів для економії коштів, однак грошей на повне фінансування не вистачатиме.

Під час наради перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник зазначив, що необхідно й надалі проводити заходи з оптимізації в освітній і медичній галузях району для того, щоб вкластися у кошти, які виділені з районного бюджету.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn