Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»

Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»

Студентів Львівщини запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»Студентів закладів вищої освіти Львівської області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають грошові гранти на оплату навчання.

Всім бажаючим поборотися за грошовий грант пропонується написати та надіслати до 30 вересня 2019 року есе на тематику: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС».

Питання тематики необхідно розглядати в інноваційній площини та за обраним на власний розсуд направленням. Згідно вимог, роботи повинні містити власне бачення автора та бути унікальними. Перевірка також буде проводитися на унікальність. Для оцінювання студентських робіт запрошується незалежне журі, в склад якого входитимуть представники ЗВО зі всієї України.

Автори трьох найкращих робіт отримають нагороди:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо,що конкурс проводитися компанією та медіа ресурсами: Likar info – Інформаційний портал про здоров'я та медицину; E-Kvytok – Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів; UAUA info – Інформаційний портал для батьків про дітей; Nadra Kredit – Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn