Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Радехівчани ознайомлюються з виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного Герба України»

Радехівчани ознайомлюються з виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного Герба України»

Радехівчани ознайомлюються з виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного Герба України»28 серпня перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник і працівники держустанов ознайомилися з патріотичною виставкою плакатів під назвою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного Герба України», яка розміщена в малій залі Радехівського Народного дому. Понад рік дана виставка, яка підготовлена  Українським інститутом національної пам'яті  разом з  видавництвом «Родовід», експонується в усіх обласних і районних центрах України.  Виставка в цікавій формі ознайомлює з еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення. До неї увійшло багато досі невідомого ілюстративного матеріалу. Тут подані зображення Тризуба в інтерпретації Василя Кричевського, Георгія Нарбута, Павла Ковжуна, Роберта Лісовського, Миколи Битинського, Ніла Хасевича, Святослава Гординського, Андрія Гречила, Івана Турецького, Олексія Кохана та інших. Також можна побачити, як зображували герб на монетах часів князя Володимира Великого, Української Народної Республіки, символіці Української Повстанської Армії.  

Під час огляду виставки перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, який був учасником бойових дій в зоні проведення АТО, зазначив про велику значимість Державного Герба і Державного Прапора України на сучасному етапі розвитку держави. «Особливо це відчувається в бойовій обстановці, коли кращі сини і дочки Батьківщини до останньої краплі крові готові захищати не тільки територіальну цілісність Української незалежної держави, але й державні символи України», - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник. 

Радехівчани ознайомлюються з виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного Герба України»

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn