Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Ознайомлення з діяльністю НКП «Лопатинська районна лікарня»

Ознайомлення з діяльністю НКП «Лопатинська районна лікарня»

27 серпня новий робочий тиждень першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника розпочався з відвідування НКП «Лопатинська районна лікарня».

Супроводжували очільника району головний лікар НКП «Лопатинська районна лікарня» Ігор Тимошук, керівник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Радехівської райдержадміністрації Марія Бойко, керівник Радехівської районної асоціації людей з інвалідністю ЛОАІ ВОІ СОІУ Ніла Василик.

Під час огляду лікарні перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник поспілкувався з хворими та медичним персоналом. Він ознайомився зі станом медичних палат стаціонарного відділення, лікарняної їдальні, оглянув медкабінети, господарські приміщення, майно, що належить до господарського відання, та проаналізував ефективність його утримання.

Головний лікар Ігор Тимошук розповів про співпрацю місцевої влади, керівників району, що зроблено останнім часом для покращення умов перебування хворих в лікарні та роботи медичного персоналу.

«Попри всі труднощі, за останні роки було проведено чимало ремонтів у НКП «Лопатинська районна лікарня». Проведено модернізацію лабораторій, створено нові відділення, закуплено чимало сучасного медичного обладнання. Плани на майбутнє амбітні, і до їхнього втілення буде докладено максимум зусиль», – зазначив у розмові головний лікар НКП «Лопатинська районна лікарня» Ігор Тимошук.

«У 2019 році через зміни бюджетного фінансування галузі медицини постало питання про функціонування міжвідомчих медичних установ, зокрема, НКП «Лопатинська районна лікарня». Медичною реформою не передбачається закриття закладів охорони здоров'я. Втім, за рішеннями місцевої влади, неефективні лікарні можуть бути перепрофільовані відповідно потребам регіону в інші медичні заклади під реальні потреби населення — на реабілітаційні, діагностичні центри, хоспіси", - наголосив під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник.

 

Довідково: 21 серпня цього року в Радехівській районній державній адміністрації відбулася нарада щодо перепрофілювання НКП «Лопатинська районна лікарня» у реабілітаційний центр, хоспіс або стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких людей похилого віку.

 

 

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn