Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»

На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»

На Радехівщині планують створити реабілітаційний центр на основі НКП «Лопатинська районна лікарня»Сьогодні, 21 серпня, перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів робочу нараду з питань cтворення на базі НКП «Лопатинська районна лікарня» Центру для реабілітації, хоспісу або стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких людей похилого віку.

На нараді були присутні: голова Радехівської районної ради Марія Климочко, керівник фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації Оксана Петелька та головний лікар «Лопатинської районної лікарні» Ігор Тимошук.

Інформував присутніх з даного питання перший заступник голови райдержадміністрації, який наголосив, що НКП «Лопатинська районна лікарня» на утриманні місцевої громади є непосильним тягарем для місцевого бюджету, і в майбутньому може призвести до втрати робочих місць, закриття лікарні та соціальної напруги серед мешканців Лопатинської ОТГ.

Ігор Мельник запропонував перепрофілювання даного закладу у реабілітаційний центр, хоспіс або стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких людей похилого віку.

Своє бачення даного питання висловили усі присутні. Учасники обговорення в основному підтримують ідею створення реабілітаційного центру.

У результаті проведеної наради було прийнято рішення провести повторну нараду по перепрофілюванню НКП «Лопатинська районна лікарня» за участю голови Лопатинської ОТГ Олега Микитина, а головному лікарю Ігорю Тимошуку подати усі необхідні потреби у фінансуванні.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn