Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Нарада з питань стану готовності захисних споруд до реагування на надзвичайні ситуації в мирний та особливий період

Нарада з питань стану готовності захисних споруд до реагування на надзвичайні ситуації в мирний та особливий період

 Нарада з питань стану готовності захисних споруд до реагування на надзвичайні ситуації в мирний та особливий періодНа нараді були присутні перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник,  завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Зінько, начальник 51 ДП РП 21 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області Володимир Хома,  провідний  фахівець Радехівського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області Василь Свонтик.
Як проводилася технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту  в районі поінформував присутніх головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Зінько. Він повідомив, що майже всі споруди цивільного захисту вже проінветаризовано, проте є ще декілька об’єктів, де поки що не закінчено технічну інвентаризацію. А також наголосив на неналежний стан утримання захисних споруд органами місцевого самоврядування.
 Завершуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник дав доручення головному спеціалісту  з питань цивільного захисту райдержадміністрації Андрію Зіньку направити клопотання до голів Радехівської та Лопатинської  ОТГ з проханням привести у належний стан захисні споруди, які знаходяться на підпорядкованим ім територіям.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn