Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулася перевірка стану готовності Розжалівськоі ЗОШ I-II ступенів, Радванецького НВК та Стоянівськоі ЗОШ I-III ступенів до роботи в новому навчальному році.

Відбулася перевірка стану готовності Розжалівськоі ЗОШ I-II ступенів, Радванецького НВК та Стоянівськоі ЗОШ I-III ступенів до роботи в новому навчальному році.

Відбулася перевірка стану готовності Розжалівськоі ЗОШ I-II ступенів, Радванецького НВК та Стоянівськоі ЗОШ I-III ступенів до роботи в новому навчальному році.Сьогодні, 12 серпня, відбулася перевірка стану готовності Розжалівськоі ЗОШ I-II ступенів, Радванецького НВК та Стоянівськоі ЗОШ I-III ступенів до роботи в новому навчальному році.

Під час перевірки перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник та керівник відділу освіти Радехівської РДА Любов Репетило відмітили високий рівень 
підготовки господарства шкіл, навчальних кабінетів і службових приміщень, забезпечення естетичного вигляду пришкільних територій.

Проте були й не значні зауваження, які будуть усунені адміністрацією навчальних закладів до 1 вересня.

Завдяки спільній співпраці керівництва, педколективів та батьків дані школи та НВК готові зустріти своїх учнів 1 вересня!

Перший заступник голови Радехівської РДА Ігор Мельник висловив щирі слова вдячності за належну підготовку освітніх закладів керівництву відділу освіти Радехівської районної державної адміністрації, директорам, педагогічним колективам і батькам школярів та дошкільнят Радехівського району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn