Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету.

Нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету.

Нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету. 

Сьогодні, 13 серпя, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів нараду з головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету.

На нараді були присутні голова Радехівської районної ради Марія Климочко, керівник фінансового управління Радехівської районної державної адміністрації Оксана Петелька, керівник відділу освіти Любов Репетило, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська ЦРЛ» Василь Грушецький, головний лікар КНП «Лопатинська районна лікарня» Ігор Тимошук.

На порядок денний виносились питання: про зменшення бюджетних призначень по заробітній платі по бюджетних установах, які фінансуються з районного бюджету; про зменшення бюджетних призначень з незахищених статей бюджетних установ, які фінансуються з районного бюджету.

Крім цього, учасники наради обговорили заходи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, економії енергоносіїв та впорядкування мережі бюджетних установ району з метою приведення її у відповідність до наявного фінансового ресурсу, передбаченого у районному бюджеті на 2019 рік.

Підсумовуючи перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник доручив керівникам бюджетних установ: до 14.08.2019 р. подати в райдержадміністрацію прогнозні розрахунки про зменшення призначень на заробітну плату та нарахування, а також 14 серпня провести повторно дану нараду  за участю голів Радехівської ОТГ Степана Коханчука та Лопатинської ОТГ Олега Микитина.

Нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn