Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » «За будь-яких обставин держслужбовці повинні дотримуватися взаємоповаги, ділового стилю спілкування, виявляти принциповість і витримку», - керівник апарату Радехівської РДА Степан Вавреньчук

«За будь-яких обставин держслужбовці повинні дотримуватися взаємоповаги, ділового стилю спілкування, виявляти принциповість і витримку», - керівник апарату Радехівської РДА Степан Вавреньчук

Питання про дотримання правил внутрішнього службового розпорядку було розглянуто 12 серпня на нараді, яку провів керівник апарату Радехівської районної державної адміністрації Степан Вавреньчук. Особливу увагу було звернуто на дотриманні службової дисципліни в державному органі районної виконавчої влади, яка ґрунтується на засадах сумлінного і професійного виконання державним службовцем своїх обов'язків. «Перш за все державні службовці зобов’язані професійно виконувати свої службові обов'язки, дотримуватися вимог етичної поведінки та дбати про свою професійну честь і гідність. За будь-яких обставин держслужбовці під час виконання своїх посадових обов’язків повинні дотримуватися взаємоповаги, ділового стилю спілкування, виявляти принциповість і витримку», - наголосив керівник апарату райдержадміністрації Степан Вавреньчук.

З метою покращення ефективності використання робочого часу учасники наради запропонували внести деякі зміни до правил внутрішнього службового розпорядку Радехівської районної державної адміністрації, які планується затвердити загальними зборами державних службовців райдержадміністрації.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn