Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Триває об’їзд шкіл та дошкільних навчальних закладів району.

Триває об’їзд шкіл та дошкільних навчальних закладів району.

Триває об’їзд шкіл та дошкільних навчальних закладів району.Уже четвертий день підряд перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник та керівник відділу освіти Радехівської райдержадміністраціі Любов Репетило здійснюють об’їзд шкіл та дошкільних навчальних закладів району. Сьогодні, 9 серпня, керівники району побували в школах та НВК сіл Бабичі, Вузлове, Нестаничі та Дмитрів.

Під час перевірки особлива увага була зосереджена на ході проведення ремонтних робіт навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів, котелень), покрівель, облаштуванні територій.

Слід відмітити, що адміністрації навчальних закладів та батьківська громада доклали максимум зусиль, щоб створити комфортні умови для навчання і виховання школярів та дошкільнят.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn