Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Оглянули хід проведення будівельних робіт в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Вузлове.

Оглянули хід проведення будівельних робіт в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Вузлове.

Оглянули хід проведення будівельних робіт в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Вузлове.Сьогодні, 9 серпня, перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник та депутат Радехівської районної ради Любов Репетило оглянули хід проведення будівельних робіт в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Вузлове.

Під час робочої поїздки встановлено, що всі будівельні роботи виконуються відповідно до затвердженого календарного плану.

Створення амбулаторії передбачено за рахунок субвенції з державного бюджету за умови співфінансування на рівні реалізації проекту з місцевих бюджетів. Питання будівництва амбулаторії перебуває на постійному контролі керівництва району.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn