Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Учасникам АТО запропонували взяти участь конкурсі інвестиційних проектів

Учасникам АТО запропонували взяти участь конкурсі інвестиційних проектів

7 cерпня за ініціативи керівництва Радехівської районної державної адміністрації відбулася зустріч із учасниками АТО, які проживають на території району. Перед присутніми виступила виконуюча обов'язки керівника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галина Костюк, яка повідомила, що з 1 серпня цього року  оголошено конкурс інвестиційних проектів у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО. Доповідачка наголосила, що підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Зокрема, претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам: мати статус учасника АТО,  мати офіційну прописку на території Львівської області, створити бізнес-план (інвестиційний проект), взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами: вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад; конкретний напрямок використання кредитних коштів; очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту; очікувані ринки збуту продукції та послуг.

Як акцентувала в.о. керівника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галина Костюк, детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради, а необхідні документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації з 1 серпня до 1 вересня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn