Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Пройшла нарада з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.

Пройшла нарада з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.

 Пройшла нарада з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.Сьогодні, 7 серпня, перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник провів нараду з питань стану реалізації мікропроектів розвитку в Радехівському районі.

 

Нарада пройшла за участю в.о. керівника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галини Костюк, начальника фінансового управління РДА Оксани Петельки, начальника відділу освіти райдержадміністрації Любов Репетило, головного бухгалтера відділу культури, туризму, наіональностей та релігій Оксани Шавалюк, головного інженера Валентини Музички КНП «Радехівська центральна районна лікарня».

 

В ході наради керівники структурних підрозділів РДА доповіли про стан реалізації мікропроектів в галузях освіти, культури та медицини, детально обговоривши, що вже зроблено по кожному з них.

 

Підсумовуючи нараду Ігор Мельник наголосив, що кожний мікропроект повинен відповідати чітким виконанням встановлених процедур та вимог, а також на першочергове освоєння під час реалізації мікропроектів коштів місцевих бюджетів та громадських внесків.

На завершення наради, перший заступник голови райдержадміністрації встановив чіткі терміни виконання даних доручень.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn