Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Пропозиція щодо впровадження практики онлайн трансляцій засідань засідань місцевого самоврядування

Пропозиція щодо впровадження практики онлайн трансляцій засідань засідань місцевого самоврядування

Голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах звернувсяз клопотанням до голів Радехівської районної ради Марії Климочко, Радехівської ОТГ Степана Коханчука і Лопатинської ОТГ Олега Микитина щодо розгляду питання та впровадження в роботі органів місцевого самоврядування практики онлайн трансляцій в мережі Інтернет засідань сесій районної ради та обєднаних територіальних громад, а також засідань депутатських комісій, що передують пленарним засіданням сесій.

Онлайн трансляції та відеозаписи дадуть можливість усім мешканцям Радехівщинибути в курсі подій і рішень органів місцевого самоврядування, тобто фактично бути глибше проінформованими щодо безпосереднього процесу прийняття рішень депутатами районної ради та ОТГ.

Зазначені заходи безумовно підвищать рейтинг прозорості місцевої влади, що у свою чергу забезпечить інвестиційну привабливість Радехівського району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn