Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » У Радехові відбулося навчання членів виборчих комісій з виборів народних депутатів України

У Радехові відбулося навчання членів виборчих комісій з виборів народних депутатів України

10 липня в сесійній залі Радехівської районної ради відбулося навчання членів виборчих комісій з виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Дане навчання пройшло

за підтримки Центральної виборчої комісії та проекту IFES і на ньому були розглянуті питання організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Навчання проводили  тренери, сертифіковані Центром управління навчанням учасників виборчих процесів, які вже провели тренінги для окружних виборчих комісій.

Протягом 4-х годинного семінару, відповідно до програми тренінгу, затвердженого ЦВК, члени ДВК ознайомляться з такими темами:
-  Система та статус виборчих комісій з виборів народних депутатів
України. Організація роботи дільничної виборчої комісії.
-  Забезпечення дільничної виборчої комісії виборчими бюлетенями для
голосування з виборів народних депутатів України та іншою виборчою
документацією. Підготовка приміщення для голосування. Організація
роботи дільничної виборчої комісії в день голосування.
 - Порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складання
протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.
-  Порядок розгляду скарг.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn