Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

 Відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції УкраїниСьогодні, 4 липня, в приміщенні Радехівського відділення Червоноградського РВ НП ГУ НП у Львівській області відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. З професійним святом працівників поліції району привітали голова Радехівської райдержадміністрації Сергій Івах, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, голова Радехівської ОТГ Степан Коханчук, представники Лопатинськоі ОТГ та керівники інших силових структур району. Під час урочистостей за забезпечення належного громадського порядку на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята Дня поліції України кращих поліцейських району було відзначено грамотами. Щиро вітаємо працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом. Бажаємо всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням громадянина України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.
Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn