Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулася робоча зустріч з представниками компанії « Континенталь фермерс груп»

Відбулася робоча зустріч з представниками компанії « Континенталь фермерс груп»

 

 Відбулася робоча зустріч з представниками   компанії « Континенталь фермерс груп»Відбулася робоча зустріч керівника відділу агропромислового розвитку Радехівської районної державної адміністрації Василя  Призви  з представниками      компанії « Континенталь фермерс груп».  

 

Питання, які обговорювалось  - це розвиток  сільських територій через сільськогосподарське виробництво, а також допомога сільськогосподарським  виробникам у створенні кооперативів, сімейних ферм. Дана сільськогосподарська компанія заклала відповідну суму для розвитку індивідуального сектору. Було домовлено про налагодження співпраці агрофірми з пасічниками Радехівського району.


 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn