Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » відбулося засідання організаційного комітету з проведення Західноукраїнського фестивалю «КуховарняRadoFest»

відбулося засідання організаційного комітету з проведення Західноукраїнського фестивалю «КуховарняRadoFest»

відбулося засідання організаційного комітету з проведення Західноукраїнського фестивалю «КуховарняRadoFest»Сьогодні, 14 червня, під керівництвом першого заступника голови Радехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулося засідання організаційного комітету з проведення Західноукраїнського фестивалю «КуховарняRadoFest», який цьогоріч триватиме втретє у місті Радехові два дні 27 і 28 липня. Під час засідання членами оргкомітету було обговорено в деталях план заходів, які будуть проводитися по локаціях фестивалю. За словами ініціатора проведення фестивалю Юлії Кулич, на цьогорічний фестиваль завітають експерти Національного реєстру рекордів України, щоб зафіксувати унікальний рекорд: «Найбільша кількість видів вареників».

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn