Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.31 травня на Радехівщині організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

У велопробізі, який розпочався о 11.00, взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Сергій Івах, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, в.о. головного лікаря КНП «Радехівська центральна районна лікарня» Василь Грушецький, представники громадських організацій і школярі.

Від пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Радехові учасники велопробігу організованою колоною мають подолати відстань 14 кілометрів до джерела в селі Оглядів.

Перед учасниками заходу виступила завідувач сектору молоді та спорту Радехівської районної державної адміністрації Оксана Проказюк , яка коротко ознайомила з метою велопробігу, маршрутом та правилами безпечної поведінки на дорозі.

У заході взяли участь близько тридцяти учасників, які подолали чотирнадцятикілометрову дистанцію і дісталися до пам’ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу в селі Оглядів. Місцева вчителька коротко ознайомила присутніх із біографією відомого головнокомандувача Української повстанської армії. Ще учасники велопробігу відвідали кімнату-музей Осипа Турянського, яка знаходиться в Оглядівській загальноосвітній школі.

Кінцевою зупинкою в селі Оглядів була справжня перлина природи – цілюще джерело, де присутніх благословив сільський священник та розповів історію походження даного джерела і про цілющі властивості води.

Також перед учасниками акції та місцевими жителями виступила головний фахівець Кам’янка-Бузького управління водного господарства Зоряна Вовк, яка наголосила на унікальності даного джерела і подякувала жителям села за те, що відродили джерело, очистили та облаштували територію навколо нього.

Саме задля збереження водного скарбу нашого краю, привернення уваги громадськості до проблеми нестачі питної води, яка може спричинити екологічне лихо, з метою виховання у підростаючого покоління відповідального та бережливого ставлення до природи, а також вшанування героїв різних поколінь, які не шкодували свого життя заради проголошення та утвердження Української незалежної держави і було організований даний велопробіг.

Після пізнавальних розповідей і короткотривалого відпочинку в селі Оглядові учасники велопробігу організованою колоною повернулися до Радехова.

 

Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

 

Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

 

Організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисту дітей.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn