Навігація

Останні фото

Календар

  «    Березень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району.

Відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району.

Відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району. У вівторок, 28 травня,  в сесійній залі районної ради під керівництвом  голови Радехівської районної державної адміністрації Сергія Іваха відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району.
В межах наради порушували питання ліквідації борщівника Сосновського на території Радехівського району,  надання дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби, проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, благоустрою населених пунктів району, чергового призову громадян на строкову службу та військову службу за контрактом у Збройні сили України.
За підсумками наради очільник району Сергій Івах рекомендував головам місцевих рад району   провести обстеження  населених  пунктів щодо площі, форми  власності та землекористувачів земельних ділянок, на яких росте  борщівник, розробити та  затвердити  заходи  щодо локалізації  та  ліквідації  осередків  борщівника  Сосновського  на  підзвітній   території.  Довести до відома жителів району щодо надання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби. А також виявляти незадіяні землі у сільськогосподарському виробництві та ідентифікувати неуспадковані та невитребувані земельні ділянки.
 І надалі   проводити низку заходів,  спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, очищення водних джерел, благоустрій населених пунктів і прилеглих до них територій.
Зокрема, закцентував увагу голів сільських рад району на недопущення  незаконної вирубки лісу на підзвітних територіях та у випадку виявлення даних порушень негайно звертатися до правоохоронних органів. Відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району.
Відбулася розширена нарада з головами місцевих рад району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn