Навігація

Останні фото

Календар

  «    Серпень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Шукаємо кандидатів в батьки-вихователі

Шукаємо кандидатів в батьки-вихователі

Цього року буде завершено будівництво двоповерхового будинку, який призначений для дитячого будинку сімейного типу та в який може вселитися сім’я, яка візьме на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, які беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вихованці перебувають у  дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівня акредитації – до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладах. Загальна кількість дітей у ДБСТ не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

За всіма дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування зберігаються пільги і державні гарантії, передбачені законодавством для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Батьки-вихователі  отримують соціальні виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в розмірі 2 прожиткових мінімумів на дитину та грошове забезпечення з розрахунку 35% від виплат на дітей-вихованців.

         Для того, щоб стати кандидатами в батьки-вихователі потрібно зібрати та надати в службу у справах дітей райдержадміністрації такі документи:

-        заяву кандидатів у батьки-вихователі про створення ДБСТ із зазначенням інформації про наявність або відсутність кредитних зобов’язань;

-        довідку про доходи за останні 6 місяців або довідку про подану декларацію про  майновий стан і доходи;

-        довідку про проходження курсу підготовки і рекомендацію центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо включення у банк про сім’ї потенційних усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів;

-        документи, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням;

-        копію свідоцтва про шлюб;

-        копії паспортів;

-        висновки про стан здоров’я;

-        довідку про наявність або відсутність судимості для кожного заявника;

Строк дії документів становить 12 місяців з дати видачі.

Діти повинні рости в любові і Ви можете допомогти дитині-сироті чи дитині, позбавленій батьківського піклування, відчути до себе увагу, отримати необхідну турботу та затишок. Якщо Ви готові взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, то звертайтесь в службу у справах дітей Радехівськї райдержадміністрації за адресою: м.Радехів, проспект Відродження, 3, кабінет 40, тел. 21556.

 

Олександр Булавчук

 

Завідувач сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, усиновлення, запровадження сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей Радехівської райдержадміністрації

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn