Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Відбулося чергове засідання громадської ради при Радехівській РДА

Відбулося чергове засідання громадської ради при Радехівській РДА

15 травня відбулося чергове засідання громадської ради при Радехівській районній державній адміністрації, на якому розглядалося питання про оцінювання діяльності керівництва і працівників Радехівського відділення Червоноградського РВ НП ГУ НП у Львівській області за перший квартал цього  року та різне. Участь в засіданні громадської ради при райдержадміністрації взяв заступник начальника Радехівського відділення Червоноградського РВ НП ГУ НП у Львівській області Микола Галущак, який компетентно відповів на всі запитання представників районних осередків громадських організацій. У різному члени громадської ради висловили свої думки щодо проблем, вирішення яких сприяло б покращенню соціально-економічного розвитку Радехівського району.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn