Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Робоча група продовжує здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності

Робоча група продовжує здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 2016 року №16 в Радехівському районі діє района робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

14 травня членами  цієї робочої групи було проведено чергове виїздне засідання, на якому розглядалися проблемні питання суб'єтів господарювання, які проводять свою діяльність на території району. Зустрічізі СГД відбулися за участю першого заступника голови Радехівської райдержадміністрації Ігоря Мельника, начальника Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Львівській області управління з питань праці, провідного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації, працівників Радехівського відділення поліції.

Представники робочої групи провели активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Адже офіційне оформлення трудових відносин є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи всіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Члени робочої групи і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності на території району.

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn