Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Зі святом Вас, дорогі матері!

Зі святом Вас, дорогі матері!

Зі святом Вас, дорогі матері!Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом – Днем Матері! 

Немає більш рідної людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості й благословила на добрі справи і починання. Уроки матері залишаються головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – надійним оберегом.

У цей святий для кожного з нас день низько вклоняюся й щиро дякую вам, дорогі наші матері, за вашу любов, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, бо піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаючи їм тепло і щедрість своєї душі. Це велика відповідальність виростити своїх дітей гідними громадянами Української держави. Нехай нагородою Вам стане любов ваших дітей та їхня щаслива доля.

Від усієї душі бажаю всім матерям залишатися найкращими матусями з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їхні перемоги. Здоров’я Вам, миру, родинного тепла, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

 

З повагою

Сергій Івах,

голова Радехівської районної державної адміністрації   

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn