Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Проаналізовано хід проведення весняного призову юнаків на строкову військову службу в ЗСУ

Проаналізовано хід проведення весняного призову юнаків на строкову військову службу в ЗСУ

8 травня перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник провів нараду, на якій було проаналізовано хід проведення весняного призову юнаків на строкову військову службу в Збройних Силах України. В нараді взяли участь військовий комісар Радехівського райвійськкомату Андрій Радзіковський, заступник начальника Радехівського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Микола Галущак та інші. На нараді було заслухано керівників і військових обліковців органів місцевого самоврядування району, які повідомили про заходи, що вживаються ними для вручення повісток призовникам. Як наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник, чоловіки призовного віку повинні розуміти, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України це не просто наш конституційний обов’язок, а природнє усвідомлення того, що ми повинні брати участь у захисті своєї держави. 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn