Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 квітня під головуванням керівника апарату Радехівської райдержадміністрації Степана Вавреньчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні були присутні начальник служби у справах дітей Оксана Пригара, керівник управління соціального захисту населення Юрій Карплюк, заступник начальника Радехівського ВП Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області Микола Галущак, директор Радехівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Наконечний, головний лікар Радехівської ЦРЛ Василь Грушецький. На порядку денному було сім питань. Серед них питання про доцільність передачі дитини для подальшого виховання батькові та визначення місця проживання дитини з ним, як батьком, питання про визначення способів участі батьків у вихованні своїх малолітніх дітей, питання про надання дозволу на укладення договору дарування будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина. З усіх питань винесено відповідні рішення. Членами комісії також було розглянуто та затверджено індивідуальні плани дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn