Навігація

Останні фото

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » 12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

12 квітня  у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективностіорганізовує головну подію року у сфері енергоефективності -5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

 

Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.

 

Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:

 

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> За 4 роки дії програми «теплих» кредитівбільше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> ЕСКО-інвестори вже реалізуютьпонад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> 206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

 

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати.

 

Тому цьогорічДерженергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

 

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

 

Ключові теми Форуму:

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Державна політика у сфері енергоефективності 

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та співфінансування

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Енергоефективність у промисловості:джерела фінансування проектів

 

Форум об'єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів,профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

 

Відкриття о 10:00.

 

Час проведення: 10:00 - 15:00.

 

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

 

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням:https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2

 

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: (044) 590-59-65, 096-906-85-95 та
e-mail:
saeepressa@gmail.com(Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).

Веб-сайт:http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

Організатор:Держенергоефективності.

 

Співорганізатори:

 

<!-- [if !supportLists] --> 1.     <!-- [endif] --> Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні     

<!-- [if !supportLists] --> 2.     <!-- [endif] --> Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

<!-- [if !supportLists] --> 3.     <!-- [endif] --> Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»   

<!-- [if !supportLists] --> 4.     <!-- [endif] --> Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»

<!-- [if !supportLists] --> 5.     <!-- [endif] --> Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»

<!-- [if !supportLists] --> 6.     <!-- [endif] --> Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»

<!-- [if !supportLists] --> 7.     <!-- [endif] --> Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»

<!-- [if !supportLists] --> 8.     <!-- [endif] --> Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)

 

Запрошуємо до участі:керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn