Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Позитивно було розглянуто 60 заяв жителів району

Позитивно було розглянуто 60 заяв жителів району

2 квітня відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян на виділення одноразової допомоги, на якому позитивно було розглянуто 60 заяв жителів району. Як зазначив керівник апарату Радехівської районної державної адміністрації Степан Вавреньчук, який проводив засідання,  кошти на допомоги виділяються відповідно до Програми матеріальної підтримки жителів Радехівського району у 2019 році, яка була затверджена рішенням XXVI сесії Радехівської районної ради.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn