Навігація

Останні фото

Календар

  «    Січень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Заслухано «мінімізаторів»

Заслухано «мінімізаторів»

Днями у Радехівській ДПІ  проведено чергове засідання комісії із заслуховування керівників підприємств «мінімізаторів», в яких середня заробітна плата у січні 2019 року склала менше законодавчо встановленого мінімуму. Заслуховування відбулося за участю начальника Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслани Мулявки, В.о керівника відділу економічного розвитку Радехівської райдержадміністрації  Галини Костюк, працівників  пенсійного фонду, та  центру зайнятості Радехівського району.

   Заслухано фізичних осіб підприємців та керівників підприємств району, які ведуть господарську діяльність та мають найманих працівників з середньою заробітною платою - меншою за мінімальну.  ТзОВ "Західелітбуд", ФГ Царука, ФГ Герасименка, та інші. В ході засідання надано рекомендації суб'єктам господарювання щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам. Окремо наголошувалось роботодавцям підняти заробітну плату та не допускати її виплати на мінімальному рівні. Слід зазначити, що робота з підприємцями «мінімізаторами» покладена на державний контроль. Перевірки проходять у кожному місті, в тому числі і у місті Радехові. Тому на комісії  наголошувалось на необхідності дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення її виплати на мінімальному рівні.

Так, за результатами роботи комісії, а також виїзних засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, інспекційних відвідувань кількість працівників, які отримували мінімальну заробітну плату значно зменшилась у порівнянні з початку 2018 року.

         Під час проведення зустрічі начальник Радехівської ДПІ Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області Руслана Мулявка наголосила присутнім суб’єктам господарювання - роботодавцям, що Уряд ухвалив Розпорядження №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та нагадала, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятого працівника є вчасне подання власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою - підприємцем до органу ДФС за місцем основного обліку повідомлення про прийняття працівника на роботу, що передбачено Кодексом законів про працю України. Форма такого повідомлення затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. №413

      В ході засідань представники робочих груп  проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Адже офіційне оформлення трудових відносин є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

     Члени робочих груп і надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності, з тим щоб унеможливити порушення гарантій з оплати праці. 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn