Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Найголовніша потреба дитини-сироти – мати люблячу, спроможну і турботливу сім’ю

Найголовніша потреба дитини-сироти – мати люблячу, спроможну і турботливу сім’ю

Найголовніша потреба дитини-сироти – мати люблячу, спроможну і турботливу сім’юНайголовніша потреба дитини-сироти – мати люблячу, спроможну і турботливу сім’ю. І найбільша допомога для такої дитини – через усиновлення назавжди стати для неї татом та мамою. Усиновлення – одне з найважливіших рішень у житті людини. Адже у такому разі Ви стаєте з дитиною рідними, з усіма відповідними правами та обов’язками. Так починається найбільш неймовірна у вашому житті подорож.

Національне усиновлення – це прийняття у сім’ю дитини на правах дочки або сина, з усіма правами та обов’язками, як з боку дорослих, так і з боку дитини. Усиновлення в Україні є пріоритетною формою влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. В такій формі влаштування дитина втрачає статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Усиновлення є прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

В службі у справах дітей Радехівської райдержадміністрації на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 55 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 23 перебуває на обліку з усиновлення. Як стати кандидатом в усиновлювачі та як здійснюється пошук дитини для усиновлення можна дізнатись в службі у справах дітей Радехівської райдержадміністрації за адресою: м.Радехів проспект Відродження,3 тел. 21556.

Діти, які перебувають на обліку з усиновлення в службі у справах дітей Радехівської райдержадміністрації

Діти [237.84 Kb] (cкачувань: 2)

 


 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn