Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Вшануймо Небесну Сотню!

Вшануймо Небесну Сотню!

Шановні жителі Радехівщини, запрошуємо Вас взяти участь у мистецько-патріотичному заході «Вони прилетять ангелами з небес…» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, який відбудеться у середу, 20 лютого 2019 року, в м.Радехові (площа В.Стуса, 3) біля меморіальної композиції «Небесна Сотня». Початок о 15.00.

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn