Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Шановні жителі Радехівщини!

Шановні жителі Радехівщини!

Щиро вітаю Вас з Новим 2019 роком!

 

Традиційно на порозі Нового року ми оглядаємося на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Сьогодні можна впевнено сказати, що минулий рік був прожитий не даремно. Він був насичений різними подіями, напруженою працею і вагомими досягненнями. Не зважаючи на деякі перешкоди, минулого року нам вдалося реалізувати ряд запланованих справ і досягнути значних позитивних змін у соціально-економічному і культурному розвитку Радехівщини.

 

У 2018 році ми старалися працювати ефективно і результативно, розуміючи, що мирному небу на наших теренах ми завдячуємо українським воїнам, які героїчно захищають територіальну цілісність Української незалежної держави від московських агресорів.

 

У Новий рік ми завжди входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для своєї родини і для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції і нашої щоденної копіткої праці.

З нагоди новорічного свята сердечно бажаю вам, шановні краяни, щасливої долі, міцного здоров'я, добра і благополуччя та миру на нашій українській землі. Нехай коден день Нового року повниться добрими справами задля процвітання нашого району та всієї України.

 


        Ігор Мельник,

перший заступник

голова Радехівської 

районної державної  
 адміністрації   

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn