Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Щодо укладення угод на газопостачання закладів освіти, культури і медицини району в наступному році

Щодо укладення угод на газопостачання закладів освіти, культури і медицини району в наступному році

30 листопада перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації  Ігор Мельник провів нараду, на якій обговорювалося питання про укладення угод на газопостачання закладів освіти, культури і медицини району в 2019 році. Керівників відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури райдержадміністрації, КНП «Радехівська центральна районна лікарня» і КНП «Лопатинська районна лікарня» було зобов’язано підготувати необхідні документи, пройти тендер та отримати відповідний ліміт газу для використання в наступному році. Під час наради зазначалося, що всі процедурні питання треба виконувати згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», який установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади.

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn