Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » «Всі служби повинні працювати у режимі підвищеної готовності», - голова Радехівської РДА Тарас Калита

«Всі служби повинні працювати у режимі підвищеної готовності», - голова Радехівської РДА Тарас Калита

30 жовтня під керівництвом голови Радехівської районної державної адміністрації Тараса  Калити  відбулося розширене засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. На засіданні було розглянуто питання про готовність функціонування органів управління і сил цивільного захисту Радехівської районної ланки ЄДС ЦЗ до функціонування у режимі підвищеної готовності. Виступаючи на засіданні, керівник району зазначив, що за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у зв’язку із зміщенням активного циклону з північного заходу, на території області очікується значне погіршення погодних умов. А тому всі служби повинні працювати у режимі підвищеної готовності. У прийнятому на засіданні рішенні міського, селищного і сільських голів зобов’язано  забезпечити проведення цілодобового моніторингу обстановки в межах підпорядкованих адміністративних території, а також організувати проведення через місцеві засоби масової інформації роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил безпечної поведінки людей в період  пониження температури.

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn