Навігація

Останні фото

Календар

Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Захисників України вшанували в Радехові

Захисників України вшанували в Радехові

14 жовтня з нагоди відзначення Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 76-ої річниці створення УПА відбулася святкова літургія в церкві св. Миколая м.Радехова. Після Богослужіння урочистою ходою, під марші духового оркестру, учасники  заходу пройшли, покладаючи квіти до пам'ятних знаків, від церкви св. Миколая до символічної могили «Борцям за волю України», де чин панахиди за полеглими захисниками України відслужили отці церкви св. Миколая.
«Улюблена Богом перлина для всіх українців одна - козацька моя Україна, хлібів золотих сторона», - саме з таких слів розпочався цей урочистий захід «Шляхами героїчної слави». В знак шани та вдячності всім полеглим Героям України присутні поклали квіти до підніжжя символічної могили «Борцям за волю України».
З вітальними словами до присутніх звернулися, голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, голови Радехівської районної ради Марія Климочко, заступник міського голови Михайло Макар та висловили слова вдячності захисникам України за безстрашність, витривалість і силу духу, що є зразком справжнього патріотизму та благородства.

Сьогоднішній святковий захід відбувся за участі вихованців дитячої музичної школи ім. Ігоря Білозіра та працівників районного Народного дому.

 

 

 

 


<!-- [if !supportLineBreakNewLine] -->
<!-- [endif] -->

 

Друк

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn