Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » Напередодні визначних дат в історії України на Радехівщині організовано урочистий велопробіг на 28 кілометрів

Напередодні визначних дат в історії України на Радехівщині організовано урочистий велопробіг на 28 кілометрів

11 жовтня на Радехівщині було організовано урочистий велопробіг, присвячений Дню захисника України, 76-ій річниці створення Української повстанської армії та Дню українського козацтва. У велопробізі, який розпочався о 14.00, взяли участь голова Радехівської районної державної адміністрації Тарас Калита, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій і школярі. Від пам’ятника Тарасу Шевченку в місті Радехові учасники велопробігу організованою колоною подолали відстань 14 кілометрів до пам’ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу в селі Оглядові, де часто бував легендарний провідник УПА, адже звідси родом його дружина Наталія Березинська. В Оглядові біля пам’ятника генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу сільським священиком було відслужено панахиду, після якої виступив голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита. Зокрема, у своєму виступі він зазначив, що цей велопробіг, який організований напередодні урочистих святкувань в кожному місті і селі, стане своєрідним прикладом вшанування героїв різних поколінь, які не шкодували свого життя заради проголошення та утвердження Української незалежної держави.  «Це об’єднане  свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників рідного краю.  Їх ратні подвиги – це школа виховання молоді, це - свідчення єдності всіх поколінь українськогонароду», - наголосив голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита. До пам’ятника генерал-хорунжому УПА  Роману Шухевичу поклали квіти голова райдержадміністрації Тарас Калита і голова районної ради Марія Климочко, учасники велопробігу та місцеві жителі.

Після урочистостей і короткотривалого відпочинку в селі Оглядові  учасники велопробігу організованою колоною повернулися до Радехова, загалом успішно подолавши 28 кілометрів.

 

 

 

 

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn