Навігація

Останні фото

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930 
Радехівська РДА » Новини Радехівщини » На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто одинадцять питань

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто одинадцять питань

9 жовтня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів керівник апарату Радехівської райдержадміністрації Степан Вавреньчук.  Учасники засідання розглянули питання: про стан виконання батьківських обов’язків жителями смт.Лопатин, с.Тетевчиці, с.Щуровичі і с.Шайноги відносно їх неповнолітніх дітей, про доцільність надання дозволу жителям м.Радехів, с.Вузлове на укладення договору дарування житлового будинку  малолітнім дітям, про доцільність постановки на профілактичний облік дітей, які схильні залишати місце постійного проживання, про доцільність зняття з профілактичного обліку дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків. Також було розглянуто питання щодо проведення належної превентивної та профілактичної роботи з неповнолітніми  дітьми, які перебувають в конфлікті з законом, про доцільність постановки на профілактичний облік дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків і про  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З усіх розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Друк

 

Телефони гарячих ліній, за якими ви можете отримати актуальну інформацію та перевірені дані про заходи у регіоні по недопощуенню поширення коронавірус COVID-19:

- Керівник робіт Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, першого заступника голови Радехівської РДА Назара Жолобовича:
+38 063 930 06 10

- Начальник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру в Радехівському районі, керівника апарату Радехівської РДА Степана Вавреньчука:
+38 067 255 67 65

 


Вітаємо Вас на офіційному сайті Радехівської районної державної адміністрації!

Радехівський район розташований у північній частині Львівської області і в сьогоднішніх межах утворений в 1965 році. Територія району становить 1144 квадратних кілометри, населення – 48,46 тисячі осіб. Усього в районі 71 населений пункт.

Веб-ресурси

  pres

  vru

  pgi

  grom

  mrd

  loda

  pkrnenn

  ipl

  sdsg

  112

  pdpn

  pdpn

  pdpn